• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Saçları Hızlıca Uzatma Yöntemi

Saçları Hızlıca Uzatma Yöntemi

SAÇ NASIL HIZLI UZAR,ÇABUK UZAR? Saçlarım uzamıyor? Nasıl uzatmalıyım mı diyorsunuz o zaman bitkisel yağları keşfetmenin tam zamanı şimdi. Her kadının hayali olan uzun, parlak, ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece saçlarınıza biraz önem vermeniz. Her kadının problemi olan saç uzamaması sorunu çeşitli faktörlere dayanmaktadır. Bunların başlıca nedenleri; vitamin eksikliği, genetik, yanlış beslenme ve […]

SAÇ NASIL HIZLI UZAR,ÇABUK UZAR?

Saçlarım uzamıyor? Nasıl uzatmalıyım mı diyorsunuz o zaman bitkisel yağları keşfetmenin tam zamanı şimdi. Her kadının hayali olan uzun, parlak, ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece saçlarınıza biraz önem vermeniz. Her kadının problemi olan saç uzamaması sorunu çeşitli faktörlere dayanmaktadır.

Bunların başlıca nedenleri; vitamin eksikliği, genetik, yanlış beslenme ve strestir.

Şimdi size söyleyeceğim 4 mucizevi yağ sayesinde saçlarınız uzayacaktır. Bu yağların karışımı sayesinde saçınız eskisinden daha güçlü olup kopma ve dökülme yapmadan hızlı bir şekilde uzayacaktır. Şimdi size hızlı bir şekilde saç uzatmak için altın değerindeki yağları söyleyeceğim.

4 ÖNEMLİ YAĞ

HİNT YAĞI

Hint yağının sağlık açısından her derde deva olduğu yıllardır bilinmektedir. Günümüzde hint yağı kullanımı özellikle de cilt ve saçta artış göstermiştir. Burada önemli olan ise saça faydasıdır. Hint yağı saç köklerini güçlendirerek mat görünümlü saçları daha parlak ve canlı hale getirmektedir. Daha güçlü saçlar daha hızlı uzayacaktır.

TATLI BADEM YAĞI

Tatlı badem yağı kadınların elinin altında bulunan bir yağdır. Özellikle de makyaj temizliğinde ve cildi nemlendirmekte sürekli kullanılan mucizevi özellik taşıyan bir yağdır. Bu yağın en önemli özelliği yoğun miktarda E vitamini içermesidir. E vitamini sayesinde birçok kadının yoğun olarak kullandığı bitkisel bir yağdır. Gel gelelim tatlı badem yağının saça ne faydası vardır? Tatlı badem yağı sayesinde saçlar nemlenir ve içerdiği E vitamini sayesinde saç derisini güçlendirerek saçın gürleşmesini sağlar. Gür olan bir saç sağlıklı bir şekilde uzayacaktır.

YILAN YAĞI

Şimdi diyeceksiniz ki yılan yağının ne faydası olabilir ki? Gelin birlikte bakalım bu yağa. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucunda yılan yağının özellikle de saçlar üzerindeki etkisi inanılmazdır. Bu yağ sayesinde saçlarım çok kısa, yıllardır uzamıyor, aynı yerde duruyor diyen birçok kadının kullanımı sonucu saçlarının çabucak uzaması herkesi şaşırtmıştır. Dediğim gibi bu yağ gerçekten inanılmaz mucizevi özelliği olan herkes tarafından çok bilinmeyen ama kullanıldığı zaman etkisini çabucak gösterip fayda sağlayan bir yağdır. Özelliklede saç dökülmesine, zayıf ve ince telli saçlara birebir fayda sağlar. Birçok ürün kullandım fakat hiçbir ürün saç dökülmemi durdurmadı ama yılan yağı sayesinde genetik olan saç dökülmem bile durdu diyen birçok kadın olmuştur. Dökülen saçların durması saçların hızlı uzamasına imkân sağlar unutmayın.

ÇAM TEREBENTİN YAĞI

Çam terebentin yağı özellikle de son zamanlarda kadınların şampuanlarının içine katarak kullandığı bir yağ haline gelmiştir. Bu sayede kimyasal şampuanların saça zarar vermesini azaltmaktır. Saçların onarımını sağlayan bakım yapan canlılık veren, saçtaki kepeği azaltan faydalı bir yağdır. Bilinen en önemli özelliği ise saçların hızlı uzamasını sağlamasıdır.

ŞİMDİ GELELİM BU 4 BİTKİSEL MUCİZEVİ YAĞIN KARIŞIMINA;

Öncelikle bu 4 yağı aktardan ya da eczaneden temin etmeliyiz. Burada önemli olan özelliği yağları eşit oranda alın lütfen. 50 ml’se 4 yağı da 50 ml alın. 100 ml’se 4 yağı da 100’er ml alın. Yani demek istediğim nokta her yağın oranı eşit olsun. Daha sonra evinize geldiğinizde geniş bir kap alın elinize ve bu 4 yağı o kaba boşaltın ve bir kaşık yardımıyla iyice karıştırın. Yağlar birbirine iyice karışsın ki bütün faydaları içeren bu yağlar tek bir kapta bütünleşsin. Daha sonra ise bu karışımı bir kavanoza koyabilirsiniz. Aslında tavsiyem kullanmadığınız bir spreyi iyice yıkayarak bu karışımı ona koymanızdır. Çünkü saça uygulamanız böylece daha kolay olacaktır. Bu karışım size 6 ay yetmektedir. Bu mucizevi karışımı haftada 1 kez mutlaka uygulayın. Banyo yapmadan önce bu karışımı saçınıza masaj yaparak uygulayın. Spreydeki yağı saça iyice yedirin. Bu şekilde saça nüfuz etmesi daha kolay olacaktır. Saç diplerine iyice yedirin özelliklede kırılan saç uçlarınıza uygulayın bu yağı bütün saça uygulayın daha sonra saçınızı bir bone ya da streç filmle iyice kapatın bunu yapmamızdaki amaç ise saçın hava almasını engelleyerek saçın yağı iyice benimsemesidir. 1-2 saat bekledikten sonra banyo yapabilirsiniz. Birçok kişi bu yağı gece yatarken sürüp saçı boneyle kapatıp sabah kalktığında banyo yapmaktadır. Unutmayın yağ saçta ne kadar uzun süre kalırsa o kadar fayda sağlar ve hızlıca saçlar uzar. Bu bakımı sürekli yaptığınız sürede kısa sürede uzun saçlara sahip olacaksınız. Sırf bu yüzden denemeye değer bence. Biliyorum biraz meşakkatli gibi görünse de aslında çok kolay bir yöntem. Kısa sürede çabucak uzayan saçların sahibi siz olabilirsiniz. Canlı, parlak, ipeksi ve upuzun saçlarla ilgi odağı olmayı hangi kadın istemez ki? Kadın olmak bakımlı olmayı gerektirir. Özelliklede saç bakımı en önemli unsurlardan biri. O yüzden bu yağlar sayesinde artık saçlarımız eskisinden daha güzel olacak emin olun. Denendi ve ispatlandı. O zaman ne duruyoruz hadi bu 4 altın değerindeki yağı hemen alın ve uygulayın. Sizi siz yapan sağlıklı hızlı uzayan saçlara kavuşmanın tam zamanı. O zaman artık mat, cansız, ince telli, dökülen saçlara veda ediyoruz. Yeni saçlarımıza merhaba demenin tam zamanı. Hangi kadın saçında değişiklik yapmak istemez ki? Size bir fırsat işte. Uzamayan saçlarımızı artık hızlı bir şekilde uzatıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Kulak Çınlaması Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavisi - Kadın Gündemi: […] Kulak Çınlaması Nedenleri , Tedavisi Ve Hikayesi […]
2017-04-22 15:59:03
2017-03-03 17:37:27
2017-02-22 09:52:56