• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kaş Boyası Ne Zaman Çıkar

Kaş Boyası Ne Zaman Çıkar

Kaş Boyası Ne Zaman Çıkar   Kalın kaşın son dönemlerde moda olmasıyla birlikte kaş dövmesi ve kaş boyası da bayanlar arasında hayli ilgi gördü. Kaş dövmesinin bütçeyi biraz zorluyor olması, sağlığa zararlı görülmesi ve de dinen abdestin geçip geçmediğinin tartışılması kadınları daha ucuz ve daha kolay olan kaş boyasına yönlendirdi.   Piyasada hemen her markanın […]

Kaş Boyası Ne Zaman Çıkar

 

Kalın kaşın son dönemlerde moda olmasıyla birlikte kaş dövmesi ve kaş boyası da bayanlar arasında hayli ilgi gördü. Kaş dövmesinin bütçeyi biraz zorluyor olması, sağlığa zararlı görülmesi ve de dinen abdestin geçip geçmediğinin tartışılması kadınları daha ucuz ve daha kolay olan kaş boyasına yönlendirdi.

 

Piyasada hemen her markanın kaş boyası da mevcut. Bunların kimi daha kalıcı kimi daha ucuz diye tercih ediliyor. Uzun süredir kaş boyası kullananlardan biriyim. Çok pahalı bir marka olmamasına rağmen akmıyor suyla teması halinde zaten kendiliğinden çıkıyor. Kaş boyası ne zaman çıkar derseniz suyla çıkmayan kaş boyaları yüz temizleme jelleri veya yüz temizleme sütleriyle de kolayca çıkabiliyor.

 

Kimisi kalıcı olsun diye kaş dövmesi yaptırsa da onların da bir süre sonra kalıcılığı geçiyor yenilemek gerekiyor. Ancak kaş boyası kullanan kadınların uygulamayı çıkartabilmek için zorlandıkları söylenemez. Kaş fırçası yardımıyla sürülürken pratik, herhangi bir marka temizleyici ile çıkartılırken de hayli rahattır. Önemli olan bu boyaların rengini kendi kaş renginizle birebir uydurabilmektir. Düşününce kimi kadınlar kendi kaşları yerine tamamen kalemle çizilmiş ve boyanmış kaşlar da kullanmakta dövmenin moda olmasından önce sıkça kullanılan yöntem olduğunu düşünürsek maliyeti az ve kullanışlı olduğunu görürüz.

 

           Kaş boyası ne zaman çıkar yüz temizleme jeli veya sütü yoksa elinizde yüz kremi ve pamuk yardımıyla ya da normal bir sabunla yıkayarak da çıkarabilirsiniz. Henüz kaş boyası kullanmadıysanız kullanmanızı tavsiye ederim. Bu sayede siz de kalın kaş modasına ayak uydurabilir daha modern ve gösterişli görünüm elde edebilirsiniz.

 

Üstelik hemen her kozmetikçide teninize kaş renginize uygun kaş boyası ve temizleme jeli veyahut temizleme sütü bulabilirsiniz. Emin olun görüntünüzü aynada görünce bunca zaman ya çıkaramazsam korkusuyla kaş boyası kullanmadığınıza pişman olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Kulak Çınlaması Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavisi - Kadın Gündemi: […] Kulak Çınlaması Nedenleri , Tedavisi Ve Hikayesi […]
2017-04-22 15:59:03
2017-03-03 17:37:27
2017-02-22 09:52:56