• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kadınların Bir İlişkiden Beklentileri Nelerdir?

Kadınların Bir İlişkiden Beklentileri Nelerdir?

Kadınlar doğaları gereği duygusal ve hayalperest varlıklardır. Kadınlar bir ilişkiye başladıkları zaman mantıklarını kaybederler. Çünkü her kadın ilişkinin değişimine uğrar. Aslına bakarsanız kadınların hayatındaki tek ve vazgeçilmez erkek olmak zordur. Çünkü bir kadın hayatı boyunca hep babasını rol almıştır. Hayatına giren erkeğinde babası gibi olmasını beklerler. O yüzdendir ki bütün problemlerin çıkış noktası hayatındaki erkeğin […]

Kadınlar doğaları gereği duygusal ve hayalperest varlıklardır. Kadınlar bir ilişkiye başladıkları zaman mantıklarını kaybederler. Çünkü her kadın ilişkinin değişimine uğrar. Aslına bakarsanız kadınların hayatındaki tek ve vazgeçilmez erkek olmak zordur. Çünkü bir kadın hayatı boyunca hep babasını rol almıştır. Hayatına giren erkeğinde babası gibi olmasını beklerler. O yüzdendir ki bütün problemlerin çıkış noktası hayatındaki erkeğin istediği profilde olmayışı. Bir kadın bir ilişkiye büyük umutlarla başlar büyük emekler verir. Aynı durumu karşı taraftan da beklerler. Fakat sorun şu ki kadın ver erkeğin yapısı zıt özellikler taşır. Önemli olan bu zıt kutupların orta yolu bulup bir ömür boyu mutlu yaşayabilmesidir.

Şimdi kadınların bir ilişkiden beklentilerini sıralayalım.

Anlayış ve sevgi

Bir kadın için vazgeçilmez iki unsur. İki tarafın birbirine her şeyden önce saygısı olmalı. Daha sonra birbirlerine anlayışlı olmaları gerekir. Çünkü bir konuda ortak yolu bularak çözüm odaklı olmalıdır iki tarafta.

Güven

Sadakat. Birbirinize karşı sonsuz duyulan bir güven ilişkinin temelinin sağlam olduğunu gösterir.

Birlikte zaman geçirmek

İki tarafında birbirini tanıması açısından ilk zamanlar özelliklede birlikte zaman geçirmeliler. Birlikte yeni yerlere gitmek, aktiviteler yapmak ilişki açısından önemlidir.

Özel günlerin unutulmaması

Bir kadın için özel günlerin unutulması facia gibidir. Başlıca bir sorundur. İlk tanışma, ilk yemek, doğum günü gibi özel anlam taşıyan günleri unutmamalısınız beyler. Unuttuysanız vay halinize.

İsteklere önem vermek

Kadınlar isteklerine önem verilmesini ister. Bir konunun defalarca dile getirildiği halde yapılmaması kadınları mutsuz eder. Erkeklerin onlara önem vermediğini düşünürler. İnsan karşındaki kırmak ya da üzmek istemezse düşüncesine ya da isteğine göre hareket eder. Sonuçta bir ilişki tek taraflı olarak yürümez.

Sohbet etmek

Bir kadın bütün problemlerini hayatındaki erkeğe rahatça anlatabilmeli. Onunla sohbet etmeli. Sorunlarını birlikte oturup çözmeliler.

İlişkinizde monoton olmayın

Bir ilişkide monoton olmak sıkıcılığı beraberinde getirir. O yüzden biraz çılgın olun. Yeni yerler keşfedin, eğlenin, mutlu olun.

Romantizm ve heyecan odaklı bir ilişki

Bütün kadınların ilişkiden en büyük beklentileri karşındaki kişi romantik olsun. Aslında insan seviyorsa içinden gelir ve yapar bütün durum bundan ibaret. Her ne kadar odun olursa olsun her erkeğin içinde küçükte olsa sevdiği kadını mutlu etmek için harcayacağı bir çaba vardır. Eğer sizi seviyorsa elinden geleni yapacaktır.

Bütün kadınların hayatları boyunca hep sevgi, saygı, anlayış, güven ve heyecan dolu bir ilişki yaşaması temennisiyle.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Kulak Çınlaması Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavisi - Kadın Gündemi: […] Kulak Çınlaması Nedenleri , Tedavisi Ve Hikayesi […]
2017-04-22 15:59:03
2017-03-03 17:37:27
2017-02-22 09:52:56