• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Detoks İle Zayıflama

Detoks İle Zayıflama

Detoks İle Zayıflama   Vücudu zararlı toksinlerden arındırarak daha sağlıklı bir yaşam sürmek detoks ile mümkündür. Çevresel faktörlerin bedenimiz üzerindeki zararlarını ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek sağlıklı yaşamın olmazsa olmazıdır. Günlük yaşamın stresinden, içtiğimiz suya ve yediğimiz besinlere kadar her şey bedenimizde toksik madde birikmesine ve bununla birlikte kilo alımına neden olur.   […]

Detoks İle Zayıflama

 

Vücudu zararlı toksinlerden arındırarak daha sağlıklı bir yaşam sürmek detoks ile mümkündür. Çevresel faktörlerin bedenimiz üzerindeki zararlarını ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek sağlıklı yaşamın olmazsa olmazıdır. Günlük yaşamın stresinden, içtiğimiz suya ve yediğimiz besinlere kadar her şey bedenimizde toksik madde birikmesine ve bununla birlikte kilo alımına neden olur.

 

Biriken toksik, organların işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesini engeller. Ancak doğru programlar uygulandığında detoks ile zayıflama etkili sonuçlar verir. Dahası pek çok kronik rahatsızlığın temelinde hava kirliliği gibi çevresel faktörlerin dışında kötü beslenme alışkanlığı yatar. Bu toksik maddelerin vücutta tahribata yol açan önemli bir kısmını vücut kendiliğinden dışarı atamaz. Vücuttaki toksik birikimini dışarıya atmak ise ancak detoks ile gerçekleştirilebilir.

 

 Zihinsel ve bedensel arınma

 

Bedeni zararlı toksinlerden arındırarak organların işlevselliğini arttırmak için ise belirli aralıklarla detoks programlarını yapmak gerekir. Detoks programları düzenli uygulandıklarında yalnızca bedensel değil, zihinsel olarak da kişinin daha iyi hissetmesini sağlar. Bu noktada önemli olan vücudun ihtiyacına yönelik bir program seçmek ve uygulamadan etkin bir sonuç elde edebilmek için programa bağlı kalabilmektir.

 

 Detoks hangi durumlarda yapılabilir?

 

Yorgunluk belirtilerinden kabızlığa, aşırı iştah sorunundan bağışık sisteminin güçsüz olmasına ve kilo problemlerine kadar pek çok sağlık sorunu belirtisinde detoks programları uygulanabilir. Günümüz koşuşturmasının en büyük tahribatı olan enerji düşüklüğünün önüne geçmek, düzensiz beslenmenin sebep olduğu kilolardan kurtulmak ve daha enerjik daha sağlıklı hissetmek için detoks yapılabilir.

 

Detoks ile zayıflama için ise yağ yakımını hızlandıran programlar tercih edilmelidir. Kanı temizleyerek, hücre ve dokuların onarılmasını sağlayan detoks ile bağırsak problemleri son bulurken, daha genç ve canlı bir cilde sahip olmak mümkündür. Vücuttaki fazla ödemin atılmasından, zihinsel olarak pozitif hissetmeye kadar detoksun pek çok olumlu etkisi bulunur.

 

 Kimler detoks uygulayamaz?

 

Yakın zaman içerisinde ciddi bir rahatsızlık geçirmiş olanlar, hamileler ve çocuklar detoks programlarını uygulamadan önce mutlaka bir uzman ya da doktora danışmalıdırlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Kulak Çınlaması Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavisi - Kadın Gündemi: […] Kulak Çınlaması Nedenleri , Tedavisi Ve Hikayesi […]
2017-04-22 15:59:03
2017-03-03 17:37:27
2017-02-22 09:52:56